W zamówieniu proszę podać, nazwisko, rozmiar na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dla zawodników i rodziców AP Orzeł dodatkowy rabat 7%

Prosimy o dostarczenie wypełnionych deklaracji wszystkich nowych członków naszej akademii.

Plik z regulaminem oraz deklaracją do pobrania:

KS Orzeł PW - AZS AWF Kraków (żaki) 11:0
czwartek, 12 czerwca 2014 22:28

12 czerwca na Orliku przy ul. Fortecznej Żaki Orła Piaski Wielkie podejmowały młodych Akademików i po jednostronnym widowisku rozgromili rywali 11:0 (2:0).

Przez pierwszy kwadrans goście dzielnie się bronili, a młode Orły raziły nieporadnością pod bramką i pomimo, że gra cały czas toczyła się w okolicy pola karnego zawodników AWF-u, to bramki nie padały.

Impas przełamała dopiero bramka jaką zdobył z najbliższej odległości Mateusz Bogusz po dośrodkowaniu Adama Kaczmarka. Dość szybko dwie bramki dołożył Mateusz Kusiak pięknymi strzałami z dystansu (ten drugi z rzutu wolnego z odległości ok. 20m) i udało się uspokoić grę.

Ostatecznie łupem bramkowym podzielili się: Mateusz Kusiak (4), Adam Kaczmarek (3), Michał Hadała (2), Mateusz Bogusz

Orzeł wystąpił w składzie: Jan Gąsienica - Hubert Stawarz, Kacper Ożóg, Mateusz Kusiak, Mateusz Bogusz, Adam Kaczmarek, Igor Wójcik, Szymon Pulchny, Marcin Chudziak, Michał Hadała, Mateusz Łabuś. Szymon Smoter.

W rozegranym wcześniej meczu drużyna Orła B również wysoko pokonała rywali, tym razem 11:3, a umiejętnościami snajperskimi popisał się Janek Gąsienica, który strzelił 4 gole. Tylko nieco gorszy był Kuba Walter (klasyczny hat-trick w drugiej połowie). Na uwagę zwraca także bramka Kuby Wyporka zdobyta piętą już na samym początku meczu.

Szkółka na Facebooku
czwartek, 12 czerwca 2014 10:48

Wszystkich posiadaczy konta na Facebooku zachęcamy do śledzenia informacji zamieszczanych na koncie naszej szkółki.

Dodanie do znajomych (przy okazji nie zaszkodzi polubić :-) ) pozwoli być na bieżąco z aktualnościami i komunikatami.

Nazwa konta to: Akademia ks orzel p.w

KS Krakus Swoszowice - KS Orzeł PW (żaki) 5:7
środa, 11 czerwca 2014 20:58

7 czerwca na boisku przy ul. Moszyńskiego Żaki KS Krakusa Swoszowice podejmowały rówieśników z Piasków Wielkich.

Mecz zakończył się wyraźnym zwycięstwem młodych Orłów 7:5 (2:4), choć jeszcze na początku drugiej połowy, kiedy to gospodarze podwyższyli wynik na 5:2, nic nie zapowiadało takiego zakończenia.

Świetna idnywidualna akcja Mateusza Bogusza przywróciła nadzieję, a kiedy w krótkim czasie Adam Kaczmarek dwukrotnie pokonał bramkarza Krakusa Żaki Orła wyraźnie się rozkręciły i przejęły kontrolę na boisku.

Łupem bramkowym podzielili się: Adam Kaczmarek (4), Mateusz Bogusz, Igor Wójcik, Szymon Pulchny.

Orzeł wystąpił w składzie: Jan Gąsienica - Hubert Stawarz, Mateusz Kusiak, Mateusz Bogusz, Igor Wójcik, Adam Kaczmarek, Mateusz Łabuś, Szymon Pulchny, Szymon Smoter.

Zwycięstwem KS Orła zakończył się także mecz drużyn B.

W sobotę zatem Żaki Orła spisały się świetnie zgarniając całą pulę, w dodatku na boisku rywala po wyczerpujących meczach w upale.

Piłkarski Dzień Dziecka z Tauronem - turniej Żaków na Com-Com
niedziela, 01 czerwca 2014 19:46

Wspaniałym sukcesem drużyn Orła Piaski Wielkie zakończył się turniej Żaków na Com-Com Zone, kt

Więcej…

KS Prądniczanka - KS Orzeł PW (żaki) 6:9
sobota, 31 maja 2014 22:17

31 maja na trawiastym boisku KS Prądniczanka podejmowała Żaków KS Orzeł Piaski Wielkie. Mecz zakończył się wyraźnym zwycięstwem gości - 9:6.

Pierwsza połowa nie zapowiadała tak przekonywującego zwycięstwa - gra była wyrównana a bramki padały naprzemiennie - pięciokrotnie Orzeł obejmował prowadzenie i tyleż samo razy Gospodarze doprowadzali do remisu. Do przerwy wynik remisowy 5:5. Po przerwie jednak udało przerwać się tą serię zawodnikom Orła, którzy aż czterokrotnie pokonali bramkarza Prądniczanki. Ostatnie słowo należało do zawodników z północy Krakowa, którzy w sytuacji sam na sam 3 minuty przed końcem spotkania ustalili wynik meczu na 6:9.

Bramki dla Orła zdobyli: Igor Wójcik 2, Adam Kaczmarek 2, Mateusz Łabuś 2, Hubert Stawarz, Michał Hadała, Mateusz Bogusz.

Orzeł wystąpił w składzie: Janek Gąsienica - Mateusz Kusiak, Marcin Chudziak, Hubert Stawarz, Mateusz Bogusz, Adam Kaczmarek, Igor Wójcik, Szymon Pulchny, Michał Hadała, Szymon Smoter, Mateusz Łabuś.

KS Orzeł PW - SF Staniątki (żaki) 6:4
sobota, 31 maja 2014 22:11

22 maja Żaki Orła PW podejmowały na orliku przy Fortecznej gości ze Szkoły Futbolu Staniątki. Gospodarze nie zastosowali taryfy ulgowej i wyraźnie pokonali rywali 6:4.

Przebieg meczu był dość podobny do tego z Clepardią z tą różnicą, że tym razem udało się nie roztrwonić przewagi wypracowanej w początkowej fazie meczu. Na wyróżnienie zasługuje Adam Kaczmarek - zdobywca hat-tricka.

W poprzedzającym ten mecz spotkaniu drużyn B również zwycięstwo Piasczan, nawet jeszcze bardziej okazałe, bo 6:2. Bohaterem spotkania był Jakub Wyporek - zdobywca aż czterech bramek.

KS Clepardia - Orzeł PW (żaki) 5:5
sobota, 31 maja 2014 21:49

Remisem 5:5 zakończył się mecz pomiędzy Żakami KS Clepardia i Orła Piaski Wielkie, który odbył się w niedzielę 18 maja na orliku przy Mackiewicza.

Było to bardzo emocjonujące, trzymające do samego końca w napięci widowisko, w którym goście z Piasków dość szybko osiągnęli wyraźną przewagę 3:0, której jednak nie udało się utrzymać do przerwy w takich rozmiarach. Po pierwszej połowie wynik brzmiał 3:2 dla Piasczan, przy czym drugą bramkę stracili już w doliczonym czasie gry.

W drugiej połowie nadal trwała wymiana ciosów, która zakończyła się ostatecznie remisem 5:5. Pod koniec meczu naszym zawodnikom dały się już we znaki trudy meczu, który rozgrywali z jednym tylko zawodnikiem na zmianę.

Bramki dla Orła zdobyli: Adam Kaczmarek 3, Igor Wójcik, Mateusz Kusiak.

Orzeł wystąpił w składzie: Janek Gąsienica - Kacper Ożóg, Hubert Stawarz, Mateusz Bogusz, Adam Kaczmarek, Igor Wójcik, Mateusz Kusiak i Szymon Pulchny.

Wysokim zwycięstwem Orła 15:4 zakończył się za to mecz drużyn B! Gratulacje!!!

Letni obóz piłkarski
czwartek, 15 maja 2014 07:11

Zapraszamy do udziału w letnim obozie piłkarskim Szkółki Piłkarskiej Orzeł Piaski Wielkie, który w tym roku odbędzie się w dniach 16-23 sierpnia w Międzybrodziu Żywieckim u podnóża góry Żar.

Zakwaterowanie w nowoczesnym i wyspecjalizowanym w przyjmowaniu grup sportowych Ośrodku Wczasowym Niagara (www.owniagara.pl) w pokojach 2-3 osobowych. Pełny węzeł sanitarny na każde dwa pokoje. Na terenie ośrodka także basen zewnętrzny, jaccuzi, boisko do siatkówki plażowej i duży teren zielony z miejscem do grillowania. Tuż obok korty tenisowe.

Uczestnicy obozu będą mieć ponadto do dyspozycji doskonałą bazę treningową, na którą składają się dwa boiska trawiaste (w tym płyta główna miejscowego klubu piłkarskiego) oraz nowoczesny orlik. Jeśli aura będzie wyjątkowo niesprzyjająca zajęcia będą się odbwały w hali sportowej przy pobliskiej szkole podstawowej.

W programie między innymi:

- trzy razy dziennie zindywidualizowane treningi pod opieką czterech trenerów w grupach dobranych pod względem umiejętności i wieku,

- nowoczesne formy treningowe oparte na sprawdzonych, holenderskich wzorcach,

- wycieczka do parku linowego,

- plażowanie nad jeziorem Żywieckim lub Międzybrodzkim,

- możliwość podglądania wyczynów parolotniarzy i pilotów rajdowych i szybowcowych miejscowego aerokubu,

- animacje, turnieje i zabawy z nagrodami.

Promocyjny koszt uczestnictwa to 750zł i obejmuje on:

- noclegi w pokojach 2-3 osobowych,

- pełny pakiet wyżywienia (3 posiłki dziennie),

- dojazd komfortowym autokarem.

UWAGA: podana cena obowiązuje do 23 maja (w tym terminie należy dokonać wpłaty 200zł zaliczki), po tym terminie koszt wzrasta do 860zł.

Zgłoszenia przyjmuje trener Macin Bogdan: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wpłaty zaliczki tak jak przy składkach członowskich.

Serdecznie wszystkich chętnych zapraszamy!

KS Płaszowianka - Orzeł PW (żaki) 3:8
czwartek, 15 maja 2014 06:53

Udanie zainaugurowali rozgrwyki rundy rewanżowej Żaki Orła Piaski Wielkie, które 26 kwietnia 2014 roku w wyjazdowym meczu pokonały KS Płaszowiankę 8:3.

Tradycyjnie już początek meczu nie zapowiadał się obiecująco, bo to rywale otworzyli wynik. Dość szybko jednak udało się opanować sytuację i już do przerwy było wyraźne prowadzenie 4:2. W drugiej połowie dominacja była jeszcze wyraźniejsza, trzecią bramkę straciliśmy dopiero w końcówce meczu, przy wyniku 7:2. Na wyróżnienie zasługuje Mateusz Łabuś, który w tym meczu popisał się hat-trickiem.

Orzeł wystapił w składzie: Janek Gąsienica - Marcin Chudziak, Mateusz Kusiak, Kacper Ożóg, Hubert Stawarz, Adam Kaczmarek, Mateusz Bogusz, Michał Hadała, Igor Wójcik i Mateusz Łabuś.

Zwycięstwem zakończył się także mecz drużyn B, można więc powiedzieć, że w ten weekend Orzeł zgarnął całą pulę.